O NAS

STORNO powstało w 1990 roku
i od tego czasu świadczy usługi księgowe na terenie Wrocławia.

Naszym celem jest profesjonalne dostarczanie skutecznych i kompleksowych rozwiązań księgowych, kadrowo-płacowych i doradczych dla naszych klientów.

Specjalizujemy się w pełnej księgowości spółek prawa handlowego, spółek cywilnych, jednoosobowych działalności gospodarczych, fundacji i stowarzyszeń oraz w kompleksowej obsłudze kadr i płac. Świadczymy nowoczesne usługi księgowe przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa.

Chcielibyśmy, aby każdy Klient, który podejmuje z nami współpracę miał pewność, że powierza prowadzenie ważnych dla swojej firmy spraw w ręce specjalistów.

Jako profesjonaliści bierzemy pełną odpowiedzialność za ewentualne szkody wynikłe z niewykonania lub nienależytego wykonania powierzonych nam zadań. Dotyczy to zarówno obsługi kadrowo-płacowej, księgowej, jak i wszystkich innych usług. Dlatego też pragniemy Państwa zapewnić, że nasze biuro posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, które w przypadku wystąpienia jakichkolwiek szkód, pokryje ich koszty. W ten sposób chronimy interesy i bezpieczeństwo naszych klientów.