Biuro Księgowo-Rachunkowe STORNO Sp. z o.o.

O firmie

Home  >>  O firmie

Biuro rachunkowe Storno powstało w 1990 roku i od tamtej chwili, nieprzerwanie dostarcza usługi księgowe na terenie Wrocławia.


Naszym celem jest profesjonalne świadczenie efektywnych i kompleksowych rozwiązań księgowych oraz płacowych i doradczych dla swoich klientów.

Specjalizujemy się w pełnej księgowości spółek kapitałowych, spółek osobowych, samodzielnych przedsiębiorców, fundacji oraz stowarzyszeń a także kompleksowej obsłudze kard i płac. Dostarczamy nowoczesne usługi księgowe o maksymalnym poziomie bezpieczeństwa.

Biuro rachunkowe Storno tworzy grono specjalistów, posiadających odpowiednie kwalifikacje jak i długoletnią praktykę. Dzięki temu oferujemy sprawną obsługę zapewniającą odpowiedź na indywidualne potrzeby i oczekiwania klientów.

Jako prekursor ousourcingu księgowości we Wrocławiu, nieustannie wspieramy kilkadziesiąt podmiotów gospodarczych, realizując dla nich rozmaite usługi rachunkowe. Nasi klienci reprezentują różne branże, jak handel detaliczny, hurtowy, internetowy, czy produkcję, a także usługi budowlane, architektoniczne czy medyczne.

Podejmując się współpracy z naszym zespołem, mogą Państwo liczyć na pełen profesjonalizm i odpowiedzialność w powierzonych nam zadań z zakresu:

– prowadzenia księgowości
– obsługi kadr i płac
– doradztwa finansowego i ubezpieczeniowego
– pozyskania dotacji unijnych
– doradztwa prawnego oraz usług konsultingowych

Pragniemy, by każdy Klient podejmujący z nami współpracę miał pewność, iż prowadzenie ważnych dla jego firmy spraw, pozostawia w rękach specjalistów. Jako profesjonaliści, bierzemy pełną odpowiedzialność za potencjalne szkody wynikające z niewykonania lub też nieodpowiedniej realizacji powierzonego nam zadania. Dotyczy to zarówno obsługi kadrowo-płacowej, rachunkowej, jak i wszelkich pozostałych usług.

Z tego też względu pragniemy Państwa zapewnić, iż nasze biuro posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, które w przypadku wystąpienia ewentualnych szkód pozwoli pokryć ich koszty. W ten sposób zabezpieczamy interesy oraz bezpieczeństwo naszych Klientów.